Nevyhovující

Zzzuzka | 10.01.2017

Od této firmy máme indukční desku, troubu a mikrovlnku. Musím zaklepat, indukční deska ještě funguje, mikrovlnka přestala fungovat tři měsíce po záruce, bez nalezení závady, najednou vyhodila proud v celém domě a od t doby nefunguje. Troubu máme tři roky, takhle zkorodovanou troubu jsem ani já, ani servisák nikdy neviděli. Trouba se jaksi rozsýpá...na vnitřních dílech jsou centimetrové díry, reklamovali jsme ještě v záruce, ale reklamace nebyla uznána a ještě nám nějaký papaláš poslal email, že zřejmě neumíme spotřebič používat, že je to naše chyba a že tam asi necháváme jídlo. Vrtule k horkovzduchu se občas točí, občas ne, po pyrolýze ohořel těsnění. Prostě děs, pravděpodobně vyrobeno z materiálu, který pro pyrolýzu neměl být použit.

Nespokojenost se spotřebiči a především jsme nespokojeni s firmou, příšerný přístup a jednání, člověk vlastně neví na koho se obrátit a potom si Vás přehazují, jak horký brambor, servisák, dispečerka, její vedoucí a zase zpátky.

Obrovská nespokojenost, mysleli jsme si, že si do novostavby koupíme sice dražší, ale kvalitní spotřebiče a chvíli nám vydrží, po třech letech, budeme pořizovat nové. Už nikdy tuto značku. Jsou to akorát předražené šunty, rozhodně žádná kvalita. Mluvila jsem s více lidmi, co mají podobné zkušenosti. Vše do tří , čtyř let odchází.

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů