Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Nevyhovující

Zzzuzka | 10.01.2017

Od této firmy máme indukční desku, troubu a mikrovlnku. Musím zaklepat, indukční deska ještě funguje, mikrovlnka přestala fungovat tři měsíce po záruce, bez nalezení závady, najednou vyhodila proud v celém domě a od t doby nefunguje. Troubu máme tři roky, takhle zkorodovanou troubu jsem ani já, ani servisák nikdy neviděli. Trouba se jaksi rozsýpá...na vnitřních dílech jsou centimetrové díry, reklamovali jsme ještě v záruce, ale reklamace nebyla uznána a ještě nám nějaký papaláš poslal email, že zřejmě neumíme spotřebič používat, že je to naše chyba a že tam asi necháváme jídlo. Vrtule k horkovzduchu se občas točí, občas ne, po pyrolýze ohořel těsnění. Prostě děs, pravděpodobně vyrobeno z materiálu, který pro pyrolýzu neměl být použit.

Nespokojenost se spotřebiči a především jsme nespokojeni s firmou, příšerný přístup a jednání, člověk vlastně neví na koho se obrátit a potom si Vás přehazují, jak horký brambor, servisák, dispečerka, její vedoucí a zase zpátky.

Obrovská nespokojenost, mysleli jsme si, že si do novostavby koupíme sice dražší, ale kvalitní spotřebiče a chvíli nám vydrží, po třech letech, budeme pořizovat nové. Už nikdy tuto značku. Jsou to akorát předražené šunty, rozhodně žádná kvalita. Mluvila jsem s více lidmi, co mají podobné zkušenosti. Vše do tří , čtyř let odchází.

spotřebiče Brandt

d.inge | 10.02.2016

8.2.2016 jsme zakoupili pračku se sušičkou ,zatím velká spokojenost (vypránou 4 x a sušeno 1 x a spokojenost) . Jinak máme 3 roky indukční varnou desku,el.troubu a mikrovlnku,Vše od zn. Brandt. Zatím vše 100% spokojenost.Věřím,že i pračka se sušičkou bude tak spolehlivá. Neměnila bych za jinou značku.

Varovani

Zdenek Mach | 03.02.2016

Davam to jeste jednou na celou obrazovku pro jistotu at se nikdo nenapali a neprijde o penize ..Prosim nekupujte meli jsme od firmy pracku i susicku oboje je uz rozbity zaruku nam neuznali u pracky nam poslali falesne fotky ze jsme tam meli pisek a kameny pritom servisak nic nenasel jen diry v bubnu vse mam podlozeno v emailu kdo neveri muzu poslat pocitaji stim ze se snima clovek nebude soudit pritelka koupila uz novou pracku mnohem lepsi za mensi peniz kde opravdu se zajimaj o servis tohle jsou tezky podvodnici jinak dnes se nam rozbila i Susicka od teto firmy takze jsem zvedav co stim zas bude pracka podotykam fungovala cca 1 mesic za 20000tisic vsecko je ojebany vevnitr jsou neuveritelne slabe plasty aby to umyslne praskalo atd BanDT nebrat

Vazeny pane.

sulinek | 07.11.2016

Vazeny pane.
To, ze servis Vam neuznal zaruku je jedno, to ake su spotrebice je druhe.
Vse zavisi od kvality servisu, s kvalitou vyrobku to nema nic spolecnyho.

zaměstnanec

aleš | 02.02.2016

dvoumotorové modely stojí od 20000 nahoru a zaměstnanci se diskuze nemají zúčastnovat

UŽ NIKDY VÍCE

zoufalec který si koupil lednici BRANDT | 02.02.2016

Po čtyřech letech a dvou opravách je z ledničky skřínka na nářadí.Opravař mi sdělil že všechno funguje jen chlazení né-uniká chladicí medium R600a,a mám si raději koupit novou,protože trubky nestojí zanic.Proč vůbec do česka takové šunty dovážejí.

Re: zaměstnanec

Zdenek Mach | 03.02.2016

Prosim nekupujte meli jsme od firmy pracku i susicku oboje je uz rozbity zaruku nam neuznali u pracky nam poslali falesne fotky ze jsme tam meli pisek a kameny pritom servisak nic nenasel jen diry v bubnu vse mam podlozeno v emailu kdo neveri muzu poslat pocitaji stim ze se snima clovek nebude soudit pritelka koupila uz novou pracku mnohem lepsi za mensi peniz kde opravdu se zajimaj o servis tohle jsou tezky podvodnici jinak dnes se nam rozbila i Susicka od teto firmy takze jsem zvedav co stim zas bude pracka podotykam fungovala cca 1 mesic za 20000tisic vsecko je ojebany vevnitr jsou neuveritelne slabe plasty aby to umyslne praskalo atd BanDT nebrat ..

Lednice monoklimatická Brandt krysto v nerezu

Jirka | 31.12.2015

Mám monoklimatickou lednice bez mražáku a stalo se mi následující.
Asi po třech letech jsem ráno přišel k ledničce a lednička blikala a pípala. Otevřu ledničku a ve vnitřku nesvítila. Takže klasická anabaze kontrola ledničky a chladícího zařízení. Na přímo bez elektroniky bylo vše funkční. Pozval jsem opraváře přímo servisák Brandtu a on po kontrole tvrdil, že je v háji elektronika, ale náhradní díl už se navyrábí. Tak jsem po domluvě elektroniku zaslal přímo do fa. Brandt a oni mi ji poslali zase zpátky. že je ok. Servisák následně tvrdil, že je špatné teplotní čidlo a že za cca 800Kč objedná nové, ale že se kvůli tomu bude muset rozkuchat lednička aby se mohly natáhnout nové dráty. No v práci to děláme tak, že elektrikář zkontroluje( cynkne) dráty jestli nejsou zlomené nebo jinak porušené a vymění pouze samotné čidlo.Tak jsem mu to řekl a on na to, že tak teda jo. Ale, že čidlo dojde poštou po víkendu až v půlce týdne. Tak jsem byl naštvaný, protože jsem měl rozbitou ledničku. Druhou jsem měl naštěstí půjčenou od kamaráda. Servisák mi samozřejmě i nabízel, že mě staré ledničky zbaví a už byla vybraná i nová lednička. Co čert nechtěl našel jsem doma na půdě starou ledničkouvou žárovku. Kdysi jsem si ji schoval do foroty. Vyměnil jsem žárovku v ledničce a ta přestala házet chybu a začala normálně chladit, jako by se nechumelilo. To se na staré kalexce co jsme měli doma jako děti nikdy nestalo, že by nechladila, když by byla shořená žárovka. Tak jsem volal v pondělí technikovi a ten tvrdil, že neví jak je zapojená elektrika v lednici pro kterou dělá autorizovaný i pozáruční servis. Lednice od té doby funguje úplně normálně další 3 roky, jen mám doma pro jistotu koupenou žárovku navíc, když ta původní vyhoří. Někomu by se asi líbila nerez lednička za dara. Byl jsem pěkně naštvaný, ale zároveň jsem byl na sebe pyšný, že jsem ze sebou nenechal vyj..at. To jsou ty kurvítka. Žárovka je v lednici Brandt zapojená tak, že je součástí elekrického obvodu a pokud vyhoří žárovka tak lednice hlasí chybu a nechladí. Docela by mě zajímalo kolik ledniček nechali lidé opravovat i když vůbec nebyly pokažené. Nová žárovka stojí 25Kč.

Re: Lednice monoklimatická Brandt krysto v nerezu

Jirka S | 05.02.2016

Díky za tip. Už jsem chtěl taky volat opraváře. To je neuvěřitelné, že v dnešní době odstaví celou lednici blbá spálená žárovka :-/

Lednice s mrazákem

Simona | 20.08.2015

Se značkou Brand nejsme příliš spokojeni. Máme kombinovanou lednici s mrazákem. Pořizovací cena byla 25000,- Kč a po 5 letech má únik chladiva a polovina funkcí nefunguje. Nyní půjdu do levnější lednice a nebude mě tak mrzet, když po 5 letech odejde.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů