Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Myčka Brandt

Kolisci | 15.02.2017

My máme myčku,17 let a zatim funguje,jsme s ni spokojeni.Doufám,že zítra nekiksne.

Nevyhovující

Zzzuzka | 10.01.2017

Od této firmy máme indukční desku, troubu a mikrovlnku. Musím zaklepat, indukční deska ještě funguje, mikrovlnka přestala fungovat tři měsíce po záruce, bez nalezení závady, najednou vyhodila proud v celém domě a od t doby nefunguje. Troubu máme tři roky, takhle zkorodovanou troubu jsem ani já, ani servisák nikdy neviděli. Trouba se jaksi rozsýpá...na vnitřních dílech jsou centimetrové díry, reklamovali jsme ještě v záruce, ale reklamace nebyla uznána a ještě nám nějaký papaláš poslal email, že zřejmě neumíme spotřebič používat, že je to naše chyba a že tam asi necháváme jídlo. Vrtule k horkovzduchu se občas točí, občas ne, po pyrolýze ohořel těsnění. Prostě děs, pravděpodobně vyrobeno z materiálu, který pro pyrolýzu neměl být použit.

Nespokojenost se spotřebiči a především jsme nespokojeni s firmou, příšerný přístup a jednání, člověk vlastně neví na koho se obrátit a potom si Vás přehazují, jak horký brambor, servisák, dispečerka, její vedoucí a zase zpátky.

Obrovská nespokojenost, mysleli jsme si, že si do novostavby koupíme sice dražší, ale kvalitní spotřebiče a chvíli nám vydrží, po třech letech, budeme pořizovat nové. Už nikdy tuto značku. Jsou to akorát předražené šunty, rozhodně žádná kvalita. Mluvila jsem s více lidmi, co mají podobné zkušenosti. Vše do tří , čtyř let odchází.

Re: Nevyhovující

Petrajs | 07.02.2017

Mam indukcni desku brandt,po 7.letech je neovladatelna,dal jsem ji na opravu,ale nejde vubec rozdelat natoz opravit,zbytek spotrebicu mam gorenje,lednice,trouba,mikr.trouba vse ok,brandt uz nikdy nechci:-(

spotřebiče Brandt

d.inge | 10.02.2016

8.2.2016 jsme zakoupili pračku se sušičkou ,zatím velká spokojenost (vypránou 4 x a sušeno 1 x a spokojenost) . Jinak máme 3 roky indukční varnou desku,el.troubu a mikrovlnku,Vše od zn. Brandt. Zatím vše 100% spokojenost.Věřím,že i pračka se sušičkou bude tak spolehlivá. Neměnila bych za jinou značku.

Varovani

Zdenek Mach | 03.02.2016

Davam to jeste jednou na celou obrazovku pro jistotu at se nikdo nenapali a neprijde o penize ..Prosim nekupujte meli jsme od firmy pracku i susicku oboje je uz rozbity zaruku nam neuznali u pracky nam poslali falesne fotky ze jsme tam meli pisek a kameny pritom servisak nic nenasel jen diry v bubnu vse mam podlozeno v emailu kdo neveri muzu poslat pocitaji stim ze se snima clovek nebude soudit pritelka koupila uz novou pracku mnohem lepsi za mensi peniz kde opravdu se zajimaj o servis tohle jsou tezky podvodnici jinak dnes se nam rozbila i Susicka od teto firmy takze jsem zvedav co stim zas bude pracka podotykam fungovala cca 1 mesic za 20000tisic vsecko je ojebany vevnitr jsou neuveritelne slabe plasty aby to umyslne praskalo atd BanDT nebrat

Vazeny pane.

sulinek | 07.11.2016

Vazeny pane.
To, ze servis Vam neuznal zaruku je jedno, to ake su spotrebice je druhe.
Vse zavisi od kvality servisu, s kvalitou vyrobku to nema nic spolecnyho.

Re: Vazeny pane.

Petrajs | 07.02.2017

Vole:'(

zaměstnanec

aleš | 02.02.2016

dvoumotorové modely stojí od 20000 nahoru a zaměstnanci se diskuze nemají zúčastnovat

UŽ NIKDY VÍCE

zoufalec který si koupil lednici BRANDT | 02.02.2016

Po čtyřech letech a dvou opravách je z ledničky skřínka na nářadí.Opravař mi sdělil že všechno funguje jen chlazení né-uniká chladicí medium R600a,a mám si raději koupit novou,protože trubky nestojí zanic.Proč vůbec do česka takové šunty dovážejí.

Re: zaměstnanec

Zdenek Mach | 03.02.2016

Prosim nekupujte meli jsme od firmy pracku i susicku oboje je uz rozbity zaruku nam neuznali u pracky nam poslali falesne fotky ze jsme tam meli pisek a kameny pritom servisak nic nenasel jen diry v bubnu vse mam podlozeno v emailu kdo neveri muzu poslat pocitaji stim ze se snima clovek nebude soudit pritelka koupila uz novou pracku mnohem lepsi za mensi peniz kde opravdu se zajimaj o servis tohle jsou tezky podvodnici jinak dnes se nam rozbila i Susicka od teto firmy takze jsem zvedav co stim zas bude pracka podotykam fungovala cca 1 mesic za 20000tisic vsecko je ojebany vevnitr jsou neuveritelne slabe plasty aby to umyslne praskalo atd BanDT nebrat ..

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů