e-DOSE BRANDT

Změní vaše prací návyky

Brandt představuje revoluci v praní - 1. pračku s automatickým dávkováním pracího prostředku E-dose.
Objevte revoluční technologii v oblasti praní eDOSE je:

Praktická

Integrovaný zásobník pojme až 4,5 litru tekutého prostředku

Ekonomická

Automaticky dávkuje přesné množství pracího prostředku pro daný cyklus.

Ekologická

Zajistí větší úsporu pracího prostředku a vody, a sníží množství znečišťujícího odpadu.
Změníte své prací návyky!

E-dose vám pomáhá ušetřit: uspoří až polovinu pracího prostředku, sníží spotřebu vody až o 12 litrů a omezí množství znečišťujícího odpadu.

Pračka E-dose automaticky spočítá přesnou dávku tekutého prostředku nezbytně nutnou pro každý cyklus praní podle:

* odměřeného množství prádla zaznamenaného díky automatickému odvažování náplně
* tvrdosti vody, jejíž parametry se stanoví při prvním spuštění spotřebiče
* typu tekutého detergentu (standardního, koncentrovaného nebo vysoe koncentrovaného)
* stupně znečištění prádla zadávaného při každém praní (běžné praní/intenzivní praní)

Pračka nové generace s MAXI kapacitou bubnu je:

Ohleduplná k životnímu prostředí a vašemu prádlu E-dose nezanedbává ani vaše pohodlí.

Nová pračka E-dose široká pouhých 40 cm disponuje širokým a snadno dostupným bubnem (až o 30% větším než u standardních praček vrchem plněných praček) s kapacitou náplně až 7 kg.

Díky velkému objemu bubnu jsou zajištěné perfektní výsledky praní a máchání i při běžné náplni prádla (cca 3,5 kg).

Speciální perličková perforace bubnu usnadňuje distribuci vody v bubnu a je šetrná k prádlu.

Pračka je navíc vybavena zásobníkem na standardní prostředky, do kterého můžete nalít nebo nasypat změkčovadla a všechny ostatní práškové nebo speciální tekuté detergenty (aviváž, škrob, bělící prostředky, prostředky na Outdoor textil, apod. )

Pračky Edose BRANDT zakoupíte pouze u autorizovaných prodejců na OSCOM.CZ

 

Vrchem plněné pračky BRANDT Edose

Výkonnost a úspora energie

Přes více než 50 let Brandt vyvíjí své know-how na základě jednoduchých a účinných hodnot: inovací, které jsou dostupné a užitečné v každodenním životě, funkční eleganci a bezpečnosti produktů přispívajících ke každodenní pohodě. Brandt sleduje trendy na trhu a usiluje o neustálé zvyšování komfortu obsluhy a kvality vašeho života.

V rámci inovací Brandt vynalezl unikátní program OptiA45 minut , který značně ušetří váš čas při každém praní. Účinné praní trvá běžně 1 h 30 min až 2 hodiny. Program OptiA45 minut vám umožňuje vyprat běžnou náplň prádla na 40°C s optimální výkonností v AA třídě za pouhých 45 minut: nejrychlejší program.

Vyšší modely praček Brandt jsou vybaveny jedinečnou technologií cirkulace vody, která zajišťuje lepší výsledky praní a máchání v nejkratším možném čase při snížené spotřebě vody a energie. Všechny modely vybavené funkci recirkulace vody jsou zařazené do energetické třídy A+. Tato třída představuje až 10% úsporu energie ve srovnání se třídou A, a navíc šetří i životní prostředí. U nižších modelů je spotřeba vody a energie automaticky regulována podle typu cyklu a hmotnosti náplně.

Vrchem plněné pračky Brandt vám nabízí kapacitu 6kg ve standardní šířce 40 cm. Díky prostornému 50 litrovému bubnu vrchem plněné pračky poskytují velký prostor pro rodinné praní.

Předem plněné pračky Brandt nabízí maximální kapacitu 8kg. Díky maximální kapacitě bubnu a systému recirkulace pračka Brandt účinně zdolá vaše běžné praní s nejvyšší výkonností v A+ třídě.

V řadě produktů pro péči o prádlo najdete v naší nabídce také vrchem plněné sušičky prádla vybavené inteligentním systémem OptiDry, který zaručuje perfektní výsledky sušení pro všechny typy prádla bez nutnosti třídění. Předem plněnou sušičku prádla můžete vestavit přímo nad pračku a ušetříte tím část prostoru. Sušičky Brandt jsou vybaveny programem speciálně určeným pro sušení košil.

 

 

Pračka je vybavena systémem automatického dávkování pracího prostředku e-Dose.

Tato technologie zabraňuje nadměrnému dávkování pracích prostředků.

Koncepce těchto praček staví na objemném integrovaném zásobníku na tekutý prací prostředek, ve spojení s inteligentním systémem jeho přesného automatického dávkování. Při každém praní je proto použito jen opravdu potřebné množství pracího prostředku a vody. Díky této jedinečné technologii může čtyřčlenná rodina ročně ušetřit od 2000 do 4000 Kč na výdajích za prací prostředky.


  • e-Dose proti zbytečnému plýtvání vodou a pracími prostředky
  • e-Dose přispívá k ochraně životního prostředí. Citelně snižuje vypouštění znečišťujících prostředků a omezuje zbytečnou spotřebu vody, která je zapotřebí v případě nadměrného dávkování.

Proč zvolit vrchem plněné pračky e-Dose?


První pračka s automatickým dávkováním je vybavena velkokapacitním zásobníkem, který pojme až 4,5 l tekutého pracího prostředku. e-Dose automaticky vypočte potřebnou dávku tekutého prostředku pro každý cyklus na základě: odměřeného množství prádla, tvrdosti vody, typu tekutého prostředku a stupně znečištění prádla.

Přesným dávkováním pouze potřebného množství detergentu na každý cyklus e-Dose zajistí až 70% úsporu pracího prostředku, snížení spotřeby vody o 12 litrů a omezí množství znečišťujícího odpadu.

e-Dose vypočítá správné množství pracího prostředku, a tím omezuje uvolnění znečišťujícího odpadu a zbytečnou spotřebu vody způsobenou jeho předávkováním.

Maxitop je jediná pračka na trhu, která poskytuje kapacitu 7 kg v pouhých 40 cm šířky. Její objemný 50 litrový buben nabízí až o 20 % více místa, proto podporuje lepší cirkulaci vody a zvyšuje účinnost máchání.

Exkluzivní program OptiA 39 minut zajišťuje maximální účinnost praní běžné náplně prádla na 40 °C během pouhých 39 minut (oproti běžné průměrné délce 1 h 30 min až 2 hodiny) při zachování energetické úspory a účinnosti praní ve třídě A.

  1. Pro jejich inteligenci:
  2. Pro úsporu energie:
  3. Pro respekt k životnímu prostředí:
  4. Pro úsporu místa:
  5. Pro úsporu času:

Technologii e-dose používají tyto spotřebiče

BWF 1DT82

 


Váš dodavatel značkových spotřebičů