Lednice BRANDT

Nová řada chlazení Brandt se vyznačuje moderním designem. Exteriér chladničky kombinuje hladké linie s dlouhým hliníkovým madlem a elegantním dotykovým displejem. Interiér v čisté modré barvě zdůrazňuje jemný květinový design.

 

Zde jsou některé s funkcí:

 

Přihrádka na zeleninu je speciálně navržena pro uchování ovoce a zeleniny až po dobu 10 dnů: udržuje jejich chuť a nutriční hodnotu. Regulátor vlhkosti obsahuje aktivní substanci, která ve spojení s vodou zajišťuje optimální stupeň vlhkosti v přihrádce.

 Chladničky Brandt jsou díky svým parametrům zařazeny do energetické třídy A+. Chladničky ve třídě A+ jsou až o 25% úspornější ve srovnání s energetickou třídou A.

Nyní vám Brandt nabízí daleko lepší, až 2krát delší zachování svěžesti vašich potravin než u tradiční chladničky. Exkluzivní systém AMS Advance zaručuje konstantní teplotu pomocí cirkulace vzduchu v interiéru chladničky, brání také úniku chladu při častém otevírání dveří. Cirkulaci lze kdykoli vypnout.

 

Kombinované chladničky Brandt jsou vybaveny No Frost systémem v chladícím i mrazícím prostoru, který umožňuje dlouhodobější uchovávání potravin. No Frost zamezuje tvoření námrazy a rozvádní chladný vzduch rovnoměrně. Díky funkci Total No Frost optimalizujete zároveň energetickou spotřebu chladničky.

 

Automat na vodu

Praktický zásobník na vodu o objemu 3l je umístěn ve standardní přihrádce dvířek chladničky. Postačí jej naplnit minerální vodou nebo vodou z kohoutku. Navzdory své 3litrové kapacitě zabere pouze polovinu přihrádky.

Anti bakteria BIOCARE. Antibakteriální úprava udržuje chladničku vždy čistou.

Interaktivní LCD displej
Co může být příjemnějšího než chladnička, která vám sdělí veškeré parametry pro uchování vašich potravin v nejlepší kondici: elektronické ovládání umožňuje co nejrychleji dosáhnout požadovanou teplotu díky účinnému panelu pro recirkulaci chladu.
 

 Lednice BRANDT zakoupíte pouze u autorizovaných prodejců - OSCOM.CZ


Váš dodavatel značkových spotřebičů