Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Brandt

Michala22 | 16.08.2011

Chtěla bych se také podělit o zkušenosti. Na doporučení rodičů, kteří měli spotřebiče Brandt jsme se také rozhodli vybavit naší novou kuchyňku touto značkou. Byli jsme se i poradit v elektře, protože se přeci jen jednalo o poměrně velkou čásku a i tam nám potvrdili kvalitu a spolehlivost. Máme v naší kuchyňce vše od Brandtu a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Vše funguje jek má bez nejmenších problémů.

Brand je asi lepší než Bosh

blacky | 31.03.2011

Zdravím...máme pračku Brandt WFH 1270K od roku 2004...skoro denně se na ní pralo...po pěti letech přestala fungovat...odborný servis mi po shlédnutí doporučil koupit novou pračku, prý odešla řídící deska a stojí kolem 4000,- no ale mám známého elektroamatéra a ten mi na řídící desce cosi vyměnil za 100 - a pračka jela bez problému až do ted kdy se opotřebovali uhlíky..No a tenkrát na doporučení jsme si tu pračku pořídili Bosh...vydržela 2 roky a pokazila se..problém řídící deska :D takže jsem už servis nevolal protože už bylo po záruce a zase by se opakovala stejná písnička...kámoš přišel zaletoval cosi na desce a jede se dál..takže po zkušenosti si myslím že Brandt vydržel déle než Bosh !

Re: Brand je asi lepší než Bosch

blacky | 06.04.2011

tak ještě dodatek ..uhlíky jsem vyměnil za 314,- i s poštovným jsou to náhradní na bosch :D a pračka opět fičí jako tryskáč..super zvuk jako turbo od trucku...prostě mazec...BRANDT je bomba !!!

Re: Re: Brand je asi lepší než Bosch

Marek B. | 02.11.2011

Zdravím a mohl by jste napsat konkrétní tip uhlíků a kde jste si je objednal,klidně i na můj e-mail mark.bany@seznam.cz,právě sem totiž vymontoval motor a zjistil že to budou taky uhlíky.
Děkuji

?

Jeny | 13.09.2011

Dobrý den, jelikož se nám stalo něco podobného - mohla bych se zaptat jestli nevíte nějaký lepší popis - cosi zaletoval? Děkuji mnohokrát

Brandt je super

Denisa | 20.06.2010


Když jsem si prohlížela katalog značky Brandt, nestačila jsem se
divit. O této značce jsem nikdy dřív neslyšela, ale velmi mě
překvapila. Nejen svým designem a všemožnými funkcemi, ale i cenovou dostupností. Říkala jsem si, že když mají spotřebiče Brandt různé vymoženosti a vypadají tak, jak vypadají, budou určitě velmi drahé, ale opak je pravdou. Jsem opravdu mile překvapena.:-)

Vůbec bych se nezlobila, kdyby moje kuchyň byla vybavena spotřebiči značky Brandt :-)

Re: Brandt je super

mozek | 20.06.2010

Jo my je máme doma a jsou bomba. Pozor ale na plagiáty, kupujte opravdu u autorizovaných prodejců třeba www.eshop-elektro.cz ty jsou spolehliví

Re: Re: Brandt je super

mozek? | 25.03.2011

jaký plagiáty ?

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů