Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Brandt ŠROT

Jarda | 13.12.2017

Mám od Brandt úplně vše (tedy mimo chlazení ,to jsem zvolil Liebherr ),ovšem myčka je mojí noční můrou...cca po roce a půl používání se rozsvítila na display hláška d02 a od té doby to jede. Již přes dva roky se táhne neustálá snaha o vyřešení...je mi líto jí vyhodit stála opravdu ranec...není servis ,který by vyřešil problém .....
měl jsem poslechnout kolegy ,když říkaly ,že vše francouzké stojí za hovno....

kdo chce kam pomožme mu tam

Jiří Sojka | 23.11.2017

V roce 2013 na doporučení koupená Brandtka velká s mražákem za 12tis. Zaruka do 2017 10měsíc. Je 11měsíc a lednička je na odpis. Zlatá Indesitka. Vřele doporučuji jak přijít na buben a na cool centru se se mnou paní bavila jak kdybych s ní pásl husy. Už nikdy tuto lednici této značky. Děkuji

Indukční deska

Alena | 06.09.2017

Kdo doporučí spolehlivou opravnu v okolí Benešova na indukci, jde jen levá půlka

Lednička s mražákem Brandt

Jiří | 23.06.2017

Asi před 10 lety jsem si koupil ledničku s mrazákem dole Brandt. Po třech letech mi odešel spínač na osvětlení. Cena 200 korun a somovýměna. Po dalších asi 2 letech to samé. Poslední roky se mi dole pod zásuvkama kde mám zeleninu udržuje voda. U mě už ee. Budu kupovat Samsung RB33J3215WW.

BRANDT už nikdy

Koumak | 22.06.2017

Lednice BRANDT, o těch mi ani nemluvte. Nechci nijak napadat vás, kdo s nimi máte dobré zkušenosti nebo se nějak hádat, ale rozhodně už bych si ji nekoupil znovu. Asi dva měsíce po zakoupení začalo unikat chlazení. Celkem čtyřikrát jsem ji vezl do servisu na opravu, čtyřikrát se rozbila. Když se to stalo naposledy, okamžitě jsem ji vyhodil a koupil si Whirlpoolku. Za mě tedy tyto lednice nestojí za nic, což (aniž bych těmto testům nějak zvlášť věřil) podle mě dokládá i to, že prakticky žádný recenzní web se jim nijak extra nevěnuje (třeba tenhle žebříček: https://vas-pomocnik.cz/lednice, kolik tam napočítáte BRANDTů?)... Nedoporučuji.

10 let zkušeností s Brandtem

Tibor | 01.06.2017

Do nového domu jsem si v roce 2007 pořídil nové spotřebiče BRANDT:
Indukční deska - bez závad, bez omezení při montáži, jedou i 4 zóny na jednou a pod deskou mám šuplík s příbory. Velká spokojenost
Trouba s pyrolýzou - pyrolytické čištění používáme často, trouba je vevnitř pořád jako nová - obrovská spokojenost i s otočným grilem. Nyní mi začala blbnout elektronika, budu volat servisáka. Po 10 letech super provozu.
Odsavač - bez závad
Myčka - jednou v servise, bylo to mojí chybou, nepoužíval jsem autoclean, od té doby bez problémů
Mikrovlnka - obrovská spokojenost bez problémů
Chladnička - jednou oprava, předřetí kabelu v pántu dveří - nešel displej na dveřích. Po opravě zas bez problémů
Pračka - nemá chybu
Celkově všem doporučuji. Již jsem se koukal na nástupce, protože očekávám že po 10 letech něco "vystřelí" a bude to určitě zas Brandt.

Myčka Brandt

Kolisci | 15.02.2017

My máme myčku,17 let a zatim funguje,jsme s ni spokojeni.Doufám,že zítra nekiksne.

Nevyhovující

Zzzuzka | 10.01.2017

Od této firmy máme indukční desku, troubu a mikrovlnku. Musím zaklepat, indukční deska ještě funguje, mikrovlnka přestala fungovat tři měsíce po záruce, bez nalezení závady, najednou vyhodila proud v celém domě a od t doby nefunguje. Troubu máme tři roky, takhle zkorodovanou troubu jsem ani já, ani servisák nikdy neviděli. Trouba se jaksi rozsýpá...na vnitřních dílech jsou centimetrové díry, reklamovali jsme ještě v záruce, ale reklamace nebyla uznána a ještě nám nějaký papaláš poslal email, že zřejmě neumíme spotřebič používat, že je to naše chyba a že tam asi necháváme jídlo. Vrtule k horkovzduchu se občas točí, občas ne, po pyrolýze ohořel těsnění. Prostě děs, pravděpodobně vyrobeno z materiálu, který pro pyrolýzu neměl být použit.

Nespokojenost se spotřebiči a především jsme nespokojeni s firmou, příšerný přístup a jednání, člověk vlastně neví na koho se obrátit a potom si Vás přehazují, jak horký brambor, servisák, dispečerka, její vedoucí a zase zpátky.

Obrovská nespokojenost, mysleli jsme si, že si do novostavby koupíme sice dražší, ale kvalitní spotřebiče a chvíli nám vydrží, po třech letech, budeme pořizovat nové. Už nikdy tuto značku. Jsou to akorát předražené šunty, rozhodně žádná kvalita. Mluvila jsem s více lidmi, co mají podobné zkušenosti. Vše do tří , čtyř let odchází.

Re: Nevyhovující

Petrajs | 07.02.2017

Mam indukcni desku brandt,po 7.letech je neovladatelna,dal jsem ji na opravu,ale nejde vubec rozdelat natoz opravit,zbytek spotrebicu mam gorenje,lednice,trouba,mikr.trouba vse ok,brandt uz nikdy nechci:-(

spotřebiče Brandt

d.inge | 10.02.2016

8.2.2016 jsme zakoupili pračku se sušičkou ,zatím velká spokojenost (vypránou 4 x a sušeno 1 x a spokojenost) . Jinak máme 3 roky indukční varnou desku,el.troubu a mikrovlnku,Vše od zn. Brandt. Zatím vše 100% spokojenost.Věřím,že i pračka se sušičkou bude tak spolehlivá. Neměnila bych za jinou značku.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů