Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertdap | 08.06.2018

The prostate is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections received from the rest from the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to create the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to adopt to be sure a healthy prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to opt for prostate examination at least one time 12 months.

Brandt ŠROT

Jarda | 13.12.2017

Mám od Brandt úplně vše (tedy mimo chlazení ,to jsem zvolil Liebherr ),ovšem myčka je mojí noční můrou...cca po roce a půl používání se rozsvítila na display hláška d02 a od té doby to jede. Již přes dva roky se táhne neustálá snaha o vyřešení...je mi líto jí vyhodit stála opravdu ranec...není servis ,který by vyřešil problém .....
měl jsem poslechnout kolegy ,když říkaly ,že vše francouzké stojí za hovno....

kdo chce kam pomožme mu tam

Jiří Sojka | 23.11.2017

V roce 2013 na doporučení koupená Brandtka velká s mražákem za 12tis. Zaruka do 2017 10měsíc. Je 11měsíc a lednička je na odpis. Zlatá Indesitka. Vřele doporučuji jak přijít na buben a na cool centru se se mnou paní bavila jak kdybych s ní pásl husy. Už nikdy tuto lednici této značky. Děkuji

Indukční deska

Alena | 06.09.2017

Kdo doporučí spolehlivou opravnu v okolí Benešova na indukci, jde jen levá půlka

Lednička s mražákem Brandt

Jiří | 23.06.2017

Asi před 10 lety jsem si koupil ledničku s mrazákem dole Brandt. Po třech letech mi odešel spínač na osvětlení. Cena 200 korun a somovýměna. Po dalších asi 2 letech to samé. Poslední roky se mi dole pod zásuvkama kde mám zeleninu udržuje voda. U mě už ee. Budu kupovat Samsung RB33J3215WW.

BRANDT už nikdy

Koumak | 22.06.2017

Lednice BRANDT, o těch mi ani nemluvte. Nechci nijak napadat vás, kdo s nimi máte dobré zkušenosti nebo se nějak hádat, ale rozhodně už bych si ji nekoupil znovu. Asi dva měsíce po zakoupení začalo unikat chlazení. Celkem čtyřikrát jsem ji vezl do servisu na opravu, čtyřikrát se rozbila. Když se to stalo naposledy, okamžitě jsem ji vyhodil a koupil si Whirlpoolku. Za mě tedy tyto lednice nestojí za nic, což (aniž bych těmto testům nějak zvlášť věřil) podle mě dokládá i to, že prakticky žádný recenzní web se jim nijak extra nevěnuje (třeba tenhle žebříček: https://vas-pomocnik.cz/lednice, kolik tam napočítáte BRANDTů?)... Nedoporučuji.

10 let zkušeností s Brandtem

Tibor | 01.06.2017

Do nového domu jsem si v roce 2007 pořídil nové spotřebiče BRANDT:
Indukční deska - bez závad, bez omezení při montáži, jedou i 4 zóny na jednou a pod deskou mám šuplík s příbory. Velká spokojenost
Trouba s pyrolýzou - pyrolytické čištění používáme často, trouba je vevnitř pořád jako nová - obrovská spokojenost i s otočným grilem. Nyní mi začala blbnout elektronika, budu volat servisáka. Po 10 letech super provozu.
Odsavač - bez závad
Myčka - jednou v servise, bylo to mojí chybou, nepoužíval jsem autoclean, od té doby bez problémů
Mikrovlnka - obrovská spokojenost bez problémů
Chladnička - jednou oprava, předřetí kabelu v pántu dveří - nešel displej na dveřích. Po opravě zas bez problémů
Pračka - nemá chybu
Celkově všem doporučuji. Již jsem se koukal na nástupce, protože očekávám že po 10 letech něco "vystřelí" a bude to určitě zas Brandt.

Myčka Brandt

Kolisci | 15.02.2017

My máme myčku,17 let a zatim funguje,jsme s ni spokojeni.Doufám,že zítra nekiksne.

Nevyhovující

Zzzuzka | 10.01.2017

Od této firmy máme indukční desku, troubu a mikrovlnku. Musím zaklepat, indukční deska ještě funguje, mikrovlnka přestala fungovat tři měsíce po záruce, bez nalezení závady, najednou vyhodila proud v celém domě a od t doby nefunguje. Troubu máme tři roky, takhle zkorodovanou troubu jsem ani já, ani servisák nikdy neviděli. Trouba se jaksi rozsýpá...na vnitřních dílech jsou centimetrové díry, reklamovali jsme ještě v záruce, ale reklamace nebyla uznána a ještě nám nějaký papaláš poslal email, že zřejmě neumíme spotřebič používat, že je to naše chyba a že tam asi necháváme jídlo. Vrtule k horkovzduchu se občas točí, občas ne, po pyrolýze ohořel těsnění. Prostě děs, pravděpodobně vyrobeno z materiálu, který pro pyrolýzu neměl být použit.

Nespokojenost se spotřebiči a především jsme nespokojeni s firmou, příšerný přístup a jednání, člověk vlastně neví na koho se obrátit a potom si Vás přehazují, jak horký brambor, servisák, dispečerka, její vedoucí a zase zpátky.

Obrovská nespokojenost, mysleli jsme si, že si do novostavby koupíme sice dražší, ale kvalitní spotřebiče a chvíli nám vydrží, po třech letech, budeme pořizovat nové. Už nikdy tuto značku. Jsou to akorát předražené šunty, rozhodně žádná kvalita. Mluvila jsem s více lidmi, co mají podobné zkušenosti. Vše do tří , čtyř let odchází.

Re: Nevyhovující

Petrajs | 07.02.2017

Mam indukcni desku brandt,po 7.letech je neovladatelna,dal jsem ji na opravu,ale nejde vubec rozdelat natoz opravit,zbytek spotrebicu mam gorenje,lednice,trouba,mikr.trouba vse ok,brandt uz nikdy nechci:-(

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů