Designové mikrovlnky BRANDT SPOUTNIK přilétají na zem.

Nevšední mikrovlnky SPOUTNIK s kosmickým designem

Mikrovlná trouby Spoutnik nají 28 cm průměr talíře a jsou tak prostorné a praktické.
Další předností je kompaktní a unikátním tvaru,
, který i při 28 cm talíři pojme stejné druhy potravin, které se vejdou do klasické obdélníkové trouby.

Spoutnik zcela nový systém otevírání, který zjednodušuje přístup k potravinám.

 

- jedinečný a nevšední design

- 3 moderní barevné kombinace

- atraktivní osvětlení během pečení

- 360 ° úhel pohledu dovnitř

- asistované otvírání

- průsvitný kryt

- snadný přístup

- zcela kompaktní

- snadné čištění

- ovládací panel - snadné použití

 

 

Mikrovlnná trouba Spoutnik – obvyklé funkce v netradičním provedení

Na přípravu pokrmů v mikrovlnné troubě jsme si velmi zvykli. Je to způsob rychlý a snadný. Zvládne ho doslova i malé dítě. Můžeme si v ní ohřívat zbytky od oběda nebo zakoupené polotovary. Řada mikrovlnek má kromě ohřevu i jiné funkce. Například funkci rozmrazování. Použití je velice jednoduché a pro přípravu rychlého jídla je mikrovlnná trouba naprosto ideální. Na, co ovšem nejsme zvyklí, je nevšední design. Většina mikrovlnných trub má standardní tvary a barvu. Nejsou sice stejné, ale nijak zvlášť se neodlišují. Žádná nijak nevyčnívá. Až na mikrovlnou troubu Spoutnik, která je opravdovým designovým skvostem.

Nechcete-li obyčejnou až fádní mikrovlnou troubu, pořiďte si Spoutnik. Tato mikrovlnná trouba skrývá všechny funkce, které bychom u mikrovlnné trouby mohli očekávat. Zabaluje je ovšem do designově neuvěřitelně vyvedené schránky. Futuristický design připomínající spíše vesmírné plavidlo než mikrovlnku jistě potěší nejednoho fanouška moderních technologií. Obyčejná mikrovlnka Vaše návštěvy nijak nezaujme. Je zkrátka moc obyčejná. To ovšem není případ této mikrovlnky. Řada lidí možná dokonce nepozná, oč se jedná. Až tak je její design atypický. Vy jim pak budete muset vysvětlit, s čím mají tu čest. Jakmile se to dozví, budou Vám tento skvost závidět a třeba si ho budou chtít rovněž pořídit domů.

Chcete-li mít doma nevšední elektrospotřebič, který jen tak nikdo nemá, je pro Vás mikrovlnná trouba Spoutnik to pravé. Za nijak zvlášť velké peníze dostanete unikátní mikrovlnou troubu, se kterou se budete moci chlubit návštěvám z řad rodinných příslušníků, přátel a známých. Jistě budou ohromeni mimozemským designem této mikrovlnné trouby.

Dejte tedy sbohem své staré a nudné mikrovlnné troubě. Pořiďte si tuto designovou novinku a Vaše domácnost bude působit moderním a svěžím dojmem.

 


Váš dodavatel značkových spotřebičů