Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Spokojenost

Petr | 20.10.2019

Mám všechny kuchyňské a koupelnové spotřebiče od firmy Brandt (všechny více jak 10 let !!!!) , nechci to zakřiknout, ale spokojenost. nejstarší pračka WTC 1161 byla kupovaná 4.10.2005, tedy 14 let v plné zátěži, včera se "teprve" :-) objevila chyba d07 (mimo provozní chyby,jako je ucpaný filtr apod)-něco se zámkem, zavolám servis, uvidíme, ale i kdyby byla třeba koupě nové, tak se prostě koupí nová. Další spotřebiče jsem kupoval v roce 2007-velkou lednici, k ní velký mrazák, mikrovlnku, myčku, indukční varnou desku, sušičku a troubu-ta, jakožto nejvíce zatěžovaná klekla asi před dvěma měsíci-odpadla vyrezavělá zadní stěna a začal blbnout displej, ale opravdu byla maximálně v zátěži, co se týče pečení čehokoliv, grilování apod.....za sebe a rodinu maximální spokojenost. pokud jsem třeba vlastní vinou ulomil cokoliv v mrazáku či lednici, objednal jsem přímo ve skladu a operativně a ochotně vše zasláno. Jo a jednou byla vzadu na kompresoru lednice drobná oprava místním opravářem , tuším za 300....nedejte se zviklat negativními recenzemi. Samozřejmě souhlasím s tím, že porouchat se může cokoliv, kdykoliv, komukoliv, od jakéhokoliv výrobce, ale to je tak se vším a do toho prostě nevlezeme....

Re: Spokojenost

pračka BRANDT - chybový kód d07 | 29.12.2019

A co to vůbec bylo za závadu to d07 ?? Mám jednu doma a neperu v ní - třeba by byla dobrá na náhradní díly.

Re: Re: Spokojenost

Lucie Machková | 10.06.2020

Dobrý den, pokud se domluvíme, tak asi pračku na náhradní díly vezmu. Po dvou letech opadala barva, zasekl se zámek a začíná být hlučnější. Navíc se již nezastavuje v poloze otevírání dveří. To jsem si naběhla!

Progon

Billydam | 08.10.2019

всем привет 789

Привет

Thomasquity | 25.08.2019

Приветик всем, я тут новенький "352"

6.5.2019

Janča | 06.05.2019

Myčka Brandt koupená před 3 měsíci...nehřeje,přivolaný servisák konstatoval ,že je špatný modul a že ho musí objednat.Po týdnu jsem volala ,jak to vypadá s modulem...Bylo mi řečeno, že je objednán a čeká se až přijde z Francie....Tak čekám.Při koupi v prodejně byla tato značka vychválená.,Prý budeme moc spokojeni...Může se stát ,,Ale ať jsou náhradní díly v česku..

Nevyhovující

Irena | 01.11.2018

Máme od července pračku Brandt.Prvni praní bez prádla.Druhe uz s pradlem..otevru a plna pracka peny..po 8 vypranich jsem s kamaradkou rucniky vymachala rucne..ja uz mam alergie- vyrazky.Pracka neni vhodna pro alergiky!!!!servisak prijel a jen poslouchal..nekoukal..a ze mame A+++ ze to ma malou spotrebu...ze ted ani vysavace nesaji..a davam moc gelu..no 50 na plnou pracku podle mne neni moc..a navic nevypere spinave..takze pracka spise vhodna pro lidi z kancelari pro oziveni vune a machat na XXX krat..pro deti,ktere chodi ven a umazou se musite rucne predeprat..koupila jsem gelove kapsle 3 druhy a stale po vyprani pena.No asi by bylo treba zazalovat vyrobce gelivych kapsli,ze davaji do kapsli mnoho gelu,kdyz pracka podle servisaka je v poradku,ale chyba je u mne,ze davame mnoho gelu..Whirpool,Zanussi co jsme meli pred touto Brandt nepenili a gelu meli 75 na malo spinave,150-200 na spinave.a vyprali a bez peny!!!!28 let jsem prala v jinych znackach,kde loziska odesla a u jedne cerpadlo..Takze jsme koupili Brandt,ze si ji synove chvali..my mame pravy opak..pracka hruza des...ja nosim bile i ponozky,do prace jine nesmim..a uz je videt rozdil..vrchni pul kupy je zasedle..Nejhorsi pracka co znam.Nikomu by jsem ji nedoporucila!!!!

dobrá pračka

cdr | 25.02.2019

Já mám Brandta pračku s horním plněním 13 let A nikdo něděl co to je a , že je to francouzká značka stará 70 let už vůbec ne. a jsem sní spokojen. Pere pěkně a za to dobu ani jedna porucha. A pokud jste o vaše zaprané ponožky , tak asi neumíte prat. A že tam máte hodně pěny ? Jste tam musela vysypat celj prášek. Se naučte prat.Zaprané ponožky jsem nikdy neměli ani se šuntama whirpool,beko...

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertdap | 08.06.2018

The prostate is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.



Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections received from the rest from the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to create the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to adopt to be sure a healthy prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to opt for prostate examination at least one time 12 months.

Brandt ŠROT

Jarda | 13.12.2017

Mám od Brandt úplně vše (tedy mimo chlazení ,to jsem zvolil Liebherr ),ovšem myčka je mojí noční můrou...cca po roce a půl používání se rozsvítila na display hláška d02 a od té doby to jede. Již přes dva roky se táhne neustálá snaha o vyřešení...je mi líto jí vyhodit stála opravdu ranec...není servis ,který by vyřešil problém .....
měl jsem poslechnout kolegy ,když říkaly ,že vše francouzké stojí za hovno....

<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů