Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Re: Lednice monoklimatická Brandt krysto v nerezu

Jirka S | 05.02.2016

Díky za tip. Už jsem chtěl taky volat opraváře. To je neuvěřitelné, že v dnešní době odstaví celou lednici blbá spálená žárovka :-/

Lednice s mrazákem

Simona | 20.08.2015

Se značkou Brand nejsme příliš spokojeni. Máme kombinovanou lednici s mrazákem. Pořizovací cena byla 25000,- Kč a po 5 letech má únik chladiva a polovina funkcí nefunguje. Nyní půjdu do levnější lednice a nebude mě tak mrzet, když po 5 letech odejde.

Brandt WFH 1270 K

Slavek | 14.07.2015

Pračka dobrá,avšak firma mizerná. Praskl mi pant dvířek a firma mi sdělila,že se už 2 roky tento díl nevyrábí.
Takˇže kvůli pantu novou pračku..
To je výsměch značky Brandt.

Kvalita Brandt

pelda5 | 26.02.2015

Dovolím si napsat následující, na základě zkušeností kolegyně jsme v roce 2005 zakoupili aut. pračku WTC 1161 (ta měla teprve loni generálečku v tomto slova smyslu-výměna těsnění příruby, podlepení a výměna čerpadla - tato oprava stála 1500 káčé - po 9 letech si myslím v normálu a opravář říkal, že je v super stavu) - a to žena pere "imrvére", že nestačíme kupovat prášky a aviváže, čili neberu názory na různé experimenty s přidáváním čehokoliv do praní. No na základě koupě pračky jsme v roce 2008 do nového domu "dokoupili sušičku ETE 763K, horkovzdušnou troubu FP 665 (v ní semtam prdne žárovka, ale to mi dělalo i u staré trouby Mora), pak mikrovlnku ME 430, mrazničku UD 2320, lednici Sl 3320, komínový odsavač par AD 559, myčku VH 625 X/V/B (nevím teď který písmeno, a indukční varnou desku TL 612, to je snad vše. Zatím - a teď pořádně klepu na dřevo-žádná porucha, kromě drobné opravy-u lednice cosi na kompresoru cca za 400 a jedna výměna madla, teď se právě pro velmi časté otvírání vykakalo podruhé a už se mi nechce s poštou dávat skoro tisícovku, tak jsem zjistil, že jde lednice normálně otvírat i bez toho vykoumaného madla, tak jako všechny ostatní, takže zkusím sehnat stříbrné nějaké obyč, které tam samodoma našroubuju, po záruce už to je, tak není co řešit. Jinak si myslím, že spotřebiče na skoro 7 let používání slouží velmi dobře a jsme spokojeni. Samozřejmě dneska už jsou věci zase dál, takže pokud se něco vytelí, budu vážit co a od kterého výrobce koupím. Toť moje zkušenosti se značkou Brandt. Jo jinak jsme 4 člená rodina, dost vařící a peroucí, takže spotřebiče jsou využívány maximálně, nikoliv sporadicky nebo víkendově.

Re: Kvalita Brandt

kasparoza@seznam.cz | 08.06.2017

a jaký madlo ti tam nakonec šlo?

mraznička

Věra 20.12.2014 | 20.12.2014

Jsem v šoku ze selhání mrazničky. Zakoupila jsem ji 14.12.2011. Dodržovala jsem doposud pravidla provozu a když jsem dnes provedla údržbu rozmrazování přesně podle návodu, tak po rozmrazení bohužel na mne začalo blikat F2 ,jsem nahraná. Vánoce za dveřmi, nákupy z mrazáku rozneseny po sousedech, zítra neděle a obávám se, že v pondělí servis nebude fungovat, protože bude dovolená. Opravdu úžasná zkušenost s tímto vychvalovaným výrobkem. Takže dnes večer po infarktovém zajištění umístění zmrzlých zásob a s záručním listem na 4 roku, který mi je právě úplně k ničemu, přemýšlím jakou pomoc mi distributor této techniky nabídne, aby potvrdil proklamovaná slova chvály. Bylo by fajn, kdyby to netrvalo příliš dlouho, aby se mi alespoň polovina zásob na zimu vrátila. Pořízení nebylo zrovna nejlevnější a zvažuji, že příště již tuto značku nezvolím. Z ostatních příspěvků zjišťuji, že kvalita výrobku kvalitou nic moc a servis s nezodpovědným přístupem. A tak budu mít zřejmě velmi nepříjemné vánoce.

"kvalitní"kombinovaná nerez lednice Brandt

Jana Krošláková | 04.11.2014

Když to tady tak čtu je mi z toho trošku zle.I já jsem se nechala napálit a po x letech jsem si koupila novou lednici bohužel značky Brandt.Lednice je vzhledově opravdu pěkná ale to je asi tak vše.Ještě neuplynula 2-letá záruka a vyhořel mi digitální displej.Servisák že mi ho vymění,řekla jsem že nechci že je ta lednice okolo celá ohořelá a pokroucená,že chci novou.Dostala jsem tedy novou.Trošku jinou protože tamten model už nevyráběli a o něco dažší takže jsem natom "vydělala"dnes po třech letech mi lednice opět nefunguje.Servisák mi řekl že jsou náhradní díly těžko k sehnání,za to že přijel,kouknul na to a zase odfrčel si naúčtoval 860kč.Jiný mi řekl že oprava může stát klidně od 8-10 000,no nedejte to za tak úžasnou lednici když stála "jen"22.Takže ani já tuto značku nikomu nedoporučuji!A upřímně zlaté komunistické výrrobky!Tu před tím jsem měla 20 let a měnila jsem ji jen proto abych měla třídu A+

Lednice

Veronika | 03.07.2014

Dneškem lituji, že jsme si zakoupili lednici Brandt. Jedná se kombinovanou lednici s mrazákem.
Lednice nemá ani dva roky a už jsme měnili panty u mrazáku a nyní máme problém i u lednice. Na panty se prý dvouletá záruka nevztahuje. Komunikace se záručním oddělením a servisem je více než katastrofální. Kvalita výrobku není nikterak závratná. Doporučuji volte jinou značku, ale ne Brandt.

Re: Lednice

Jakub | 28.08.2014

Zdravím, mám stejnou zkušenost. Od koupě lednice (cca 5 let) jsme měli servis dvakrát, dnes už žel není v záruce, ale závada je pořád stejná. Systém no frost funguje u Brandtu tak, že ji stejně musíte odmrazit, ale hůř se k tomu lze dostat, takže to zabere klidně 24 hodin!
Termostat nefunkční - nastavená teplota na -16, reálná -26! Jen se mi do toho šmejdu nechce už investovat.
Teď jsem si prošel účet za elektřinu a okamžitě kupuji novou lednici, tuto věnuji za odvoz.

Lednice Brandt

Radka Petříková | 11.04.2014

Zakoupili jsme si před 2 roky lednici Brandt,nechali si potvrdit záruku 4 roky.Po 2 letech lednice přestala chladit,se servisem obtížná komunikace,po několika dnech od nahlášení závady poslali technika,který zjistil,že musí součástku objednat ve Francii...Rozhodně nedoporučuji už jen vzhledem k zajištění servisu!

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů