Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Myčka Brandt

Kolisci | 15.02.2017

My máme myčku,17 let a zatim funguje,jsme s ni spokojeni.Doufám,že zítra nekiksne.

Nevyhovující

Zzzuzka | 10.01.2017

Od této firmy máme indukční desku, troubu a mikrovlnku. Musím zaklepat, indukční deska ještě funguje, mikrovlnka přestala fungovat tři měsíce po záruce, bez nalezení závady, najednou vyhodila proud v celém domě a od t doby nefunguje. Troubu máme tři roky, takhle zkorodovanou troubu jsem ani já, ani servisák nikdy neviděli. Trouba se jaksi rozsýpá...na vnitřních dílech jsou centimetrové díry, reklamovali jsme ještě v záruce, ale reklamace nebyla uznána a ještě nám nějaký papaláš poslal email, že zřejmě neumíme spotřebič používat, že je to naše chyba a že tam asi necháváme jídlo. Vrtule k horkovzduchu se občas točí, občas ne, po pyrolýze ohořel těsnění. Prostě děs, pravděpodobně vyrobeno z materiálu, který pro pyrolýzu neměl být použit.

Nespokojenost se spotřebiči a především jsme nespokojeni s firmou, příšerný přístup a jednání, člověk vlastně neví na koho se obrátit a potom si Vás přehazují, jak horký brambor, servisák, dispečerka, její vedoucí a zase zpátky.

Obrovská nespokojenost, mysleli jsme si, že si do novostavby koupíme sice dražší, ale kvalitní spotřebiče a chvíli nám vydrží, po třech letech, budeme pořizovat nové. Už nikdy tuto značku. Jsou to akorát předražené šunty, rozhodně žádná kvalita. Mluvila jsem s více lidmi, co mají podobné zkušenosti. Vše do tří , čtyř let odchází.

Re: Nevyhovující

Petrajs | 07.02.2017

Mam indukcni desku brandt,po 7.letech je neovladatelna,dal jsem ji na opravu,ale nejde vubec rozdelat natoz opravit,zbytek spotrebicu mam gorenje,lednice,trouba,mikr.trouba vse ok,brandt uz nikdy nechci:-(

spotřebiče Brandt

d.inge | 10.02.2016

8.2.2016 jsme zakoupili pračku se sušičkou ,zatím velká spokojenost (vypránou 4 x a sušeno 1 x a spokojenost) . Jinak máme 3 roky indukční varnou desku,el.troubu a mikrovlnku,Vše od zn. Brandt. Zatím vše 100% spokojenost.Věřím,že i pračka se sušičkou bude tak spolehlivá. Neměnila bych za jinou značku.

Re: spotřebiče Brandt

Jan Kolar | 20.02.2018

Chtel bych se zeptat toho kdo ma zkusenosti s prackou Brand , zda je normalni ze je pradlo na konci programu studene nebo mam pracku porouchanou ... dekuji za odpoved .

Re: Re: spotřebiče Brandt

Pate | 02.10.2019

Myslím si, že když je na konci programu máchání ve studené vodě, že prádlo je po doprání (odstředění) studené ...

Re: spotřebiče Brandt

Jana Vráblová | 23.05.2018

DObrý deň

Chcem sa spýtať ako ste spokojní po roku prevádzky pračky so sušičkou od značky Brandt? Uvažujeme tiež nad touto značkou lebo jedine brandt ponúka pračku so sušičkou ale plnenú zvrchu (čo chceme z dôvodu priestorového).
Vďaka za odpoveď (tsst@tsst.sk)

Varovani

Zdenek Mach | 03.02.2016

Davam to jeste jednou na celou obrazovku pro jistotu at se nikdo nenapali a neprijde o penize ..



Prosim nekupujte meli jsme od firmy pracku i susicku oboje je uz rozbity zaruku nam neuznali u pracky nam poslali falesne fotky ze jsme tam meli pisek a kameny pritom servisak nic nenasel jen diry v bubnu vse mam podlozeno v emailu kdo neveri muzu poslat pocitaji stim ze se snima clovek nebude soudit pritelka koupila uz novou pracku mnohem lepsi za mensi peniz kde opravdu se zajimaj o servis tohle jsou tezky podvodnici jinak dnes se nam rozbila i Susicka od teto firmy takze jsem zvedav co stim zas bude pracka podotykam fungovala cca 1 mesic za 20000tisic vsecko je ojebany vevnitr jsou neuveritelne slabe plasty aby to umyslne praskalo atd BanDT nebrat

Vazeny pane.

sulinek | 07.11.2016

Vazeny pane.
To, ze servis Vam neuznal zaruku je jedno, to ake su spotrebice je druhe.
Vse zavisi od kvality servisu, s kvalitou vyrobku to nema nic spolecnyho.

Re: Vazeny pane.

Petrajs | 07.02.2017

Vole:'(

<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů