Diskuse

Vaše zkušenost s výrobky BRANDT

Lednice s mrazákem DUA363WR

Aleš | 20.01.2014

dvoumotorový model, šlape bez jediné poruchy už skoro 10 let!!! stála v té době 19000, ale vyplatilo se to. Neměnil bych

lednice

rosta | 26.03.2013

chci se optat,zda-li je mozne nekde sehnat police do lednice, pri miti polic nam dite na to hodilo hracku-težší - a vsechny 4 nam prdli dekuji rostak

Re: lednice

Jana | 04.04.2013

Objednala jsem si madlo k ledničce Brandt v servise v Lanškrouně a poslali mi ho do týdne přepravkou. S tím servisem byla i dobrá komunikace. Koukněte na www.alphaservis.cz nebo se rozhlédněte, určitě najdete servis i ve vašem okolí.

aviváž

rosta | 02.12.2012

prosím o radu , máme Brand 1277 a již delší dobu pračka aviváž veme ale prádlo po vyprání ,,smrdí,,, čím to je?
Děkuji

Re: aviváž

karel | 16.12.2013

tohle jsem řešil taky, dal jsem na radu babičky. Aviváž úplně zrušte a do každého praní přidávejte kuchynskou sůl jednu sklenici. Je to tvrdou vodou, která sanetruje a tyto mikročástice se usazují v prádle, drží vlhkost a smrdí zatuchlinou. osvědčilo se mi to.laciné řešení.

Brandt

Veronika | 17.08.2012

Já jsem si pračku Brandt pořídila taky na základě pozitivních referencí ze strany prodávájících,kde mi to potvrdili hned v několika obchodech.Nevím zda-li je to tím že můj typ : WT10765E je s vrchním plněním,ale hlučnost potvrzuji i já.Nicméně mám pračku již dva roky,a zatím jsem měnila jen přívodový kabel do el.energie.Ovšem zarážející je že mi začas z venku reznout buben,což si myslím že by nemělo.Myslím si ,že značka Brandt není špatná,ale za ty peníze bych čekala lepší práci.Toto je pro mě průměr, uvidím jak to bude s délkou provozu. Pokud budu brzy kupovat jinou,do pračky s vrchním plněním už nepůjdu a pořádně popřemýšlím jestli se vrátím ke značce...

pračka Brandt nekvalitní

Libor Solský | 30.06.2012

Nechal jsem se přesvědčit prodejcem o kvalitě výrobku za což nyní velice lituji

skoro úplně všechno- při praní a ždímání je velice hlučná. Při otevírání vrchního poklopu zbytek vody z něj vytéká na buben na již vyprané a vyždímané prádlo. Při plnějším bubnu s prádlem pračka pere jako by byla v posledním tažení tedy s posledních sil.

zásadně tento výrobek nikomu za ty peníte nedoporučuji a to ještě nevím kolik může mít tato pračka oficiálně v domácnosti spotřebu elektrické energie. Měl jsem si zakoupit jinou značku a ještě bych ušetřil.
Hlučnost: Hlučná
Nastavení programů: Jednoduché
Po vyprání je prádlo: Vlhké

Brandt

Martina | 19.08.2011

Máme novou pračku wt198 s automatickým dávkováním a maximální spokojenost. Na doporučení z Heureky jsem ji kupovali u oscom.cz se zárukou 4 roky a také bez problémů.

Re: Brandt

milena | 25.08.2011

Potvrzuji, také máme tento model od Brandt a spokojenost veliká

Brandt

Michala22 | 16.08.2011

Chtěla bych se také podělit o zkušenosti. Na doporučení rodičů, kteří měli spotřebiče Brandt jsme se také rozhodli vybavit naší novou kuchyňku touto značkou. Byli jsme se i poradit v elektře, protože se přeci jen jednalo o poměrně velkou čásku a i tam nám potvrdili kvalitu a spolehlivost. Máme v naší kuchyňce vše od Brandtu a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Vše funguje jek má bez nejmenších problémů.

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>

Přidat nový příspěvek


Váš dodavatel značkových spotřebičů